Aktywne filtry

Materace

Materace spełniają wszystkie normy wymagane w hotelach i pensjonatach. Oferując materace mamy świadomość, że znaczny odsetek społeczeństwa ma problemy zdrowotne uznane powszechnie jako choroby cywilizacyjne. Są to w znacznym stopniu różnego rodzaju alergie, choroby krążeniowe lub związane z dysfunkcją narządów ruchu. Dolegliwości te wymuszają znacznie bardziej higieniczny i oszczędzający tryb życia. Jedną z form poddania się temu higienicznemu rygorowi jest dbałość o zdrowy sen. Ciało podczas snu powinno odpoczywać i regenerować siły. Nie ma więc mowy o niewygodnym ułożeniu czy zasypianiu na niezdrowych podłożach. Należymy do grupy producentów, którzy potrafią zaoferować klientowi wiele rozwiązań. Na naszej liście ofertowej znajdują się materace z wkładem ze sprężyn kieszeniowych bezstrefowych lub 5- i 7-strefowych, z wkładem bonellowym 4- lub 5-zwojowym, z wkładem z kokosu lateksowanego, z wkładem lateksowym i piankami wysokoplastycznymi. Poza standardowymi wymiarami i parametrami materacy firma wykonuje także nietypowe zamówienia indywidualne.

Materace hotelowe | Producent

Podkategorie

 • Materace hotelowe

  Materace hotelowe są specjalnie wzmocnione konstrukcyjnie aby zaspokoić wymagania każdego klienta, pod względem komfortu i długości użytkowania. Należy pamiętać, że jakość snu wpływa na nasze samopoczucie i jednocześnie na naszą jakość życia. Dlatego bardzo ważne jest staranne dobranie odpowiedniego materaca jak i łóżka aby osiągnąć doskonałą regenerację każdej nocy.

  Wypoczęty gość to powód do radości. Dlatego oferujemy Państwu pomoc w doborze odpowiednich łóżek i materacy aby wyposażyć sypialnie w nowoczesne, komfortowe oraz solidne miejsce wypoczynku. 

  Każdy materac można zmodyfikować dodając odpowiednie warstwy:

  - włókno kokosowe: zwiększa twardość materaca; jest lateksowane nie wchłania alergenów i nie pozwala na rozwój grzybów.

  - pianka termoplastyczna Visco: inaczej zwana zimną pianką, reaguje na temperaturę, im większa temperatura tym bardziej miękka pianka. Perfekcyjnie dopasowuje się do ciała zapewniając optymalne podparcie dla kręgosłupa. 

  - lateks: naturalny materiał, który zachowuje się tak jak pianka visco dopasowując się do ciała. 

 • Materac kieszeniowy

  Materace kieszeniowe mają wiele zalet. 

  Po pierwsze - sprężyny umieszczone są w osobnych kieszeniach, co nie powoduje ich stykania się i trzeszczenia.

  Po drugie - system sprężyn umożliwia dopasowanie materaca do indywidualnych preferencji użytkownika i zapewnia komfort wypoczynku, bez względu na to czy użytkownik leży na plecach, boku czy na brzuchu. Materac dostosowuje się do ciała, nadając odpwiedzniepodparcie dla kręgosłupa.

  Ponadto - nie ma możliwości zapadania materacy, ponieważ sprężyny ściśnięte są o około 30 procent, co eliminuje ryzyko zapadania.

  Dodatkowo - klient ma do wyboru materac z jedną lub wieloma strefami twardości i gęstości od 225 do 1000 szt./m2.

  W przypadku materaca ze sprężyną kieszeniową, na którym śpią dwie osoby obracanie jednej z nich nie będzie odczuwalne dla drugiej. Nie ma też znaczenia różnica wagi pomiędzy dwoma osobami śpiącymi razem na jednym materacu, która to w przypadku materaca ze sprężyną standardową powoduje zsuwanie osoby lżejszej na osobę cięższą.

 • Pokrowiec materaca

  Zdejmowane pokrowce na materac

  Pokrowiec materaca z zamkiem ułatwiający wymianę na materacu.

  Szyjemy pokrowce na materace. W ofercie posiadamy wiele typowych rozmiarów, wykonujemy również naprawę materaców w hotelach i obiektach hotelowych.

 • Materace z pianką Visco
 • Ochraniacze na materac

  .

  Jak sama nazwa wskazuje ochraniacze mają za zadanie chronić materac przed zabrudzeniem oraz zniszczeniem. Jest to idealne rozwiązanie w obiektach noclegowych do utrzymania higieny i czystości. 

 • Materace dla Dzieci

  Materace dla Dzieci

   Proponujemy Państwu najwyższej jakości materace dla dzieci. Zastosowane do produkcji  pianki spełniają surowe wymagania, a ich wysoką jakość potwierdzają rygorystyczne testy jakości. Materace posiadają Świadectwo Jakości Zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny. Wiele ofert z tej kategorii spełnia rygorystyczne normy jakościowe dla produktów medycznych. Z szerokiej oferty można wybarć : materace do łóżeczka , materace lateksowe, materace piankowe , materace wielowarstwowe. 

  Zdrowy sen to prawidłowy rozwój Twojego dziecka. 

 • Materac nawierzchniowy...

  Materac nawierzchniowy na łózko. Jest zabezpieczeniem materaca podstawowego przed zniszczeniem i zabrudzeniem, a także poprawia komfort snu i trwałość materaca głównego. Polecany jako wyposażenie pensjonatów i hoteli.