Aktywne filtry

Pościel hotelowa

Pościel hotelowa to jeden z elementów wyposażenia hoteli. Składają się na nią: poszwy i poszewki oraz prześcieradła. To od jakości pościeli hotelowej zależy czy Twój klient będzie usatysfakcjonowany z pobytu.

Pościel hotelowa ma bardzo duże znaczenie podczas wypoczynku gości hotelu - a jakość pościeli hotelowej to bardzo ważny czynnik, decydujący o szybkim i sprawnym procesie przygotowania pokoju hotelowego. Pościel hotelowa powinna być wytrzymała - narażona na intensywne użytkowanie i częste pranie, musi spełniać również wymogi higieniczne.

Oferujemy pościel hotelową najwyższej jakości, sprawdzoną, w bardzo atrakcyjnych cenach. Zaufaj sprawdzonemu dostawcy w branży HoReCa.

Pościel hotelowa | Galanteria hotelowa

Podkategorie

 • Kołdry i Poduszki

  .

  Aby zapewnić najwyższy komfort wypoczynku nasze kołdry wykonane są w poszyciu z microfibry. Mikrowłókna, z których utkane jest poszycie zapewniają przepływ powietrza zapobiegając objawom pocenia. Kołdra jest niezwykle miękka i przyjemna w dotyku. Wypełniona jest watą z włókien poliestrowych silikonowanych oraz włókniną termicznie scalaną z włókien poliestrowych silikonowanych. 

  Do wyboru mają Państwo:

  - poduszkę termoaktywną wykonaną z pianki visco;

  - poduszkę w poszyciu z microfibry, wypełnioną kulką silikonową.

 • Poszwy

  .

  Nasze poszwy przeznaczone są głównie do różnego rodzaju obiektów hotelowych, dlatego też wykonane są z tkanin wytrzymałych i przeznaczonych do prania w wysokiej temperaturze.

 • Poszewki

  .

  Pościel Hotelowa - Poszewki

  Nasze poszwy przeznaczone są głównie do różnego rodzaju obiektów hotelowych, dlatego też wykonane są z tkanin wytrzymałych i przeznaczonych do prania w wysokiej temperaturze.

 • Prześcieradła

  .

  Prześcieradła produkowane są również z myślą o hotelach. Wykonane z tkaniny o splocie płóciennym, wykonanej z dobrej jakości włókien; jest to tkanina wytrzymała, charakteryzująca się wysokimi walorami estetycznymi oraz użytkowymi. W jednym z etapów produkcji zastosowano proces sanforyzacji - co daje pewność zachowania stałych wymiarów gotowej konfekcji przez cały czas użytkowania. Prześcieradła do użytkowania na tzw. zakładkę.