Kołdry i Poduszki

Aby zapewnić najwyższy komfort wypoczynku nasze kołdry wykonane są w poszyciu z microfibry. Mikrowłókna, z których utkane jest poszycie zapewniają przepływ powietrza zapobiegając objawom pocenia. Kołdra jest niezwykle miękka i przyjemna w dotyku. Wypełniona jest wata z włókien poliestrowych silikonowanych oraz włókniną termicznie scalaną z włóki...

Aby zapewnić najwyższy komfort wypoczynku nasze kołdry wykonane są w poszyciu z microfibry. Mikrowłókna, z których utkane jest poszycie zapewniają przepływ powietrza zapobiegając objawom pocenia. Kołdra jest niezwykle miękka i przyjemna w dotyku. Wypełniona jest wata z włókien poliestrowych silikonowanych oraz włókniną termicznie scalaną z włókien poliestrowych silikonowanych. 

Do wyboru mają Państwo:

- poduszkę termoaktywną wykonaną z pianki visco;

- poduszkę w poszyciu z microfibry, wypełnioną kulką silikonową.

Więcej

Kołdry i Poduszki  Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów